На земельних аукціонах, організованих та проведених Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області впродовж липня та серпня  цього року, продано права оренди на 25 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею близько 335,68 га, терміном на 7–10 років. За результатами земельних торгів середній розмір річної орендної плати склав 58,9% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Таким чином, лише за перший рік користування землею, переможці торгів сплатили на рахунки місцевих рад понад 1,1млн гривень. Стільки ж надходитиме до місцевих бюджетів щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки.

Окрім цього, на вересень  2020 року  опубліковано оголошення про проведення земельних торгів на 27 земельних ділянок загальною площею 323,76 га.

Загалом, від початку 2020 року сільгоспвиробники придбали на Івано-Франківщині права оренди на 55 земельних ділянок загальною площею 612,56 га, сплативши понад 1,6 млн гривень.

Довідково:

 Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони»