Ринок та оцінка земель

Сторінка 1/2

Створення ефективного ринку сільськогосподарських земель в Україні залишається питанням стратегічної важливості, від реалізації якого залежить динаміка соціально-економічного розвитку АПК, земельних відносин, та національної економіки в цілому.

Україна володіє значним земельним потенціалом, який становить 5,7 % території Європи. Із 60,3 млн гектарів майже 70 % становлять сільськогосподарські угіддя з високою родючістю. Такий потенціал може розглядатися як потужна конкурентна перевага України, проте його практична реалізація вимагає впровадження ефективної моделі земельних відносин, адекватної сучасним жорстким умовам міжнародної конкуренції.

В умовах глобальної економіки та все більшої інтеграції України у світові економічні процеси саме агропромисловий комплекс може стати в авангарді розвитку української економіки.

На сьогодні відповідно до пункту 15 розділу X “Перехідні положення «Земельного кодексу України» до 1 січня 2019 року діє мораторій на купівлю-продаж сільськогосподарських земель, умовою зняття якого є набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Повідомляємо про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік

Методичні рекомендації щодо формування електронного документа про нормативну грошову оцінку земельних ділянок

До уваги громадян! Затверджено перелік адміністративно-територіальних одиниць, у яких неможливе надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки

Повідомляємо про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік

До уваги сільських, селищних, міських рад

Значення коєфіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік

Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік

Закон України “Про оренду землі”

Запрошуємо до участі в земельних торгах

Запрошуємо до участі в земельних торгах