Про стан проведення державної інвентаризації земель у 2020 році на території Івано-Франківської області мовилось сьогодні на виробничій нараді в Івано-Франківській ОДА під головуванням першого заступника голови Марії Савки.  У робочому засіданні також взяли участь керівники департаменту агропромислового розвитку ОДА, Головного управління Держгеокадастру в області та обласного управління лісового і мисливського господарства.

 “Ключовим концептом в управлінні земельними ресурсами є –  облік земель незалежно від форми власності та відповідно інформаційне наповнення  Державного земельного кадастру.  Декілька років поспіль земельним відомством Івано-Франківщини проводяться роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності. Основними етапами цього процесу є топографо-геодезичні роботи, державна реєстрація земельних ділянок у ДЗК та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель. Власне на сьогодні, по цьому визначальному напрямку діяльності землевпорядної служби, можна констатувати про завершальну стадію виконання цих робіт…” – проінформував учасників робочого засідання начальник Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Любомир Чорнописький.

В ході робочого засідання було заплановано до кінця року провести облік державних земель лісового фонду та домовлено про спільну координацію заходів щодо проведення інвентаризації земель державної та комунальної власності на території області.