У період з 25 до 28 січня 2022 року в м. Києві відбулося 52 засідання спільної українсько-молдовської робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів. У заході взяли участь представники Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Держгеокадастру  – начальник відділу демаркації та делімітації державного кордону Микола Кузів та головний спеціаліст відділу демаркації та делімітації  державного кордону Антон Оселедько.

У ході засідання робоча група продовжила погодження підсумкових демаркаційних документів на південну ділянку українсько-молдавського державного кордону (Протокол-опис проходження лінії державного кордону, Каталог координат та висот прикордонних знаків протоколи прикордонних знаків, демаркаційну карту масштабу 1:5000) підготовлені державними мовами від прикордонного знака №0694/01 прикордонного знаку №0711.

За підсумками засідання робоча група досягла домовленостей щодо внесення зміни та виправлення до відповідних підсумкових демаркаційних документів.