Минулоріч та від початку цього року Головне управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надало у власність учасникам бойових дій  127 земельних ділянок площею понад 125,69 гектара. Для ведення особистого селянського господарства військовослужбовці отримали 95 ділянок загальною площею 122,34 гектара. Ще 32 наділів загальною площею 3,35 га військові використають для індивідуального садівництва.

Також, за цей період фахівці землевпорядної служби Івано-Франківщини надали учасникам бойових дій 228 дозволів на розроблення документації із землеустрою на площу 291,29 гектара.

Загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, до Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області із заявами про отримання землі звернулися 1289 військовослужбовців. За результатами розгляду і опрацювання заяв, бійцям надано 1128 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 988,13 гектара. Тож на підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розпорядження якими відноситься до повноважень земельного відомства Прикарпаття, учасникам бойових дій передано у власність 555 земельних ділянок.

Найбільшу кількість земельних ділянок передано військовим у Тисменицькому (175 наділів площею 60,61 га), Городенківському (80 ділянок площею 145,22 га) та Надвірнянському (53 ділянки площею 11,39 га) районах Івано-Франківської області.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.