Сьогодні, 31 серпня, працівниками кіберполіції ІваноФранківщини проведено семінар-навчання для працівників апарату Головного управління Держгеокадастру в ІваноФранківській області щодо основних вимог інформаційної гігієни в кіберпросторі. 

   В умовах воєнного стану та  активізації проти нашої держави діяльності російських спецслужб, питання інформаційної безпеки є вкрай важливим і домінантним. Також ситуацію ускладнює подекуди необхідність роботи державних органів в умовах віддаленого доступу чи взаємодія між регіональними, структурними підрозділами.

    Тож, в ході проведення заходу, присутнім було акцентовано на питаннях кібербезпеки в процесі цифрової трансформації та організації роботи державних службовців, застосуванню електронних інформаційних ресурсів, систем, баз даних, тощо. Також надано рекомендації з посилення захисту персональних даних,  роз’яснено про типові види шахрайств та шляхи їх уникнення, презентовано Проект «MRIYA», який розроблено Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України  щодо протидії російським окупантам у медіа-просторі. 

 Проект «MRIYA» – синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі.

 Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. Найбільша сила нашої спільноти — це наші підписники та громадяни України завдяки Вам, ми успішно блокуємо та протидіємо російській агресії в Інтернеті.

Як працює бот у бот «Народний месник»

Створений чат-бот для громадян – “Народний месник”, сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/ukraine_avanger_bot.

Як працює бот у бот «StopRussia | MRIYA»

Виявили підозрілий ресурс окупанта, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/stopdrugsbot.

Для чого створений канал «StopRussia | MRIYA»

–   Перевіряємо та блокуємо ресурси які поширюють фейки та пропаганду, котрі надходять у бот «StopRussia | MRIYA».

–   Створюємо інструкції для боротьби на інформаційному фронті.

–  Хочеш долучитися до кібервійська і разом блокувати фейки та пропаганду в інтернеті, приєднуйся  до каналу  https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6  і виконуй подальші інструкції.