Всеукраїнський тиждень права – 2019

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 568-р “Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права”  передбачено проведення ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів (навчань, бесід, екскурсій,  висвітлення у соціальних мережах, тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

Передбачені розпорядженням заходи приурочені до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права надаватиметься безоплатна правова допомога з питань реалізації захисту прав людини, в тому числі соціально незахищеним верствам населення, учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, що підвищить довіру до землевпорядної служби област. В приміщенні Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області (вул. Сахарова, 34, 3- ій поверх, юридичне управління)  будуть надаватись безкоштовні консультації з земельних питань, для довідок: тел (0342) 52 12 71

Крім того, наказом Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області від 20.08.19 р. №252  затверджено План заходів Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області з участі у проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права.