Нарада з питань реалізації і захисту прав людини

09.12.2019 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області заступником начальника головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області  Анатолієм Собчуком  проведено нараду-виступ з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення учасників АТО/ООС членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.

В нараді прийняли участь працівники Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області та їх структурних підрозділів у районах та містах.

Навчальна лекція з працівниками ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, 09.12.2019 року, в  Головному управлінні Держгеокадастру в Івано-Франківській області, заступником начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області  Анатолієм Собчуком  спільно з юридичним управлінням та працівниками Державного підприємства «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» проведено лекції-навчання з питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань, що сприятиме в подальшому формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їх Конституцією та законами України прав у різних сферах життя.      
         Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня –  День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

День відкритих дверей

12.12.2019 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області проведено «день відкритих дверей», де всі охочі могли бути присутніми та одержати належну інформацію про діяльність Головного управління та Державного підприємства «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Так, в рамках проведення даного заходу, були запрошені діти шкільного віку. Начальником відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Юлією Мязіною продемонстровано двохчастотний GPS-приймач Stonex S800.  Кожен з бажаючих зміг зрозуміти принцип дії приладу в робочому стані.

Також, директором Державного підприємства «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Тетяною Осипчук для дітей організовано екскурсію по підприємству. Ознайомлено із роботою плотера, що належать до особливого виду принтерів, розрахованих на широкоформатний друк графіки. На відміну від принтерів графопобудовник дозволяє малювати геометричні фігури: кола, лінії,крапки, еліпси, прямокутники. Кінцевий результат їхньої роботи – отримання широкоформатної «твердої копії» зображення з високим ступенем точності навіть до сотих часток міліметра.

Крім того, школярам роз’яснено принцип дії тахеометру — електронно-оптичного інструменту, що використовується у сучасній геодезії, призначений для вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів, віддалей та перевищень, тобто для виконання планово-висотної (тахеометричної) зйомки місцевості полярним способом.

В ході проведеної екскурсії, діти мали можливість побачити картографічні матеріали Івано-Франківської області.