Перелік тестових завдань для підсумкового контролю знань слухачів курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів

 Держгеокадастр оприлюднив перелік тестових завдань для підсумкового контролю знань слухачів курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.

Повідомляємо, що за результатами засідання Кваліфікаційної комісії від 28 листопада 2019 року змінено вимоги до програм підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.

Згідно із зазначеними змінами, підсумковий контроль знань слухачів курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів відбувається шляхом проведення іспиту у формі тестування. Під час виконання тестових завдань підтверджуються професійна компетентність інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, рівень їхньої кваліфікації та знань як виконавців робіт.

Окрім цього, змінені вимоги до вищевказаних програм передбачають, що слухач курсу вважається таким, що успішно підвищив кваліфікацію і має право на видачу свідоцтва про підвищення кваліфікації у разі, якщо за результатом іспиту кількість обраних ним правильних відповідей становить не менше ніж 40. Особа, що не набрала необхідну кількість балів, вважається такою, що не склала іспит.                              

Ознайомитися з переліком тестових завдань для підсумкового контролю знань слухачів курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів можна на сайті Держгеокадастру.

Ознайомитись з переліком тестових завдань для підсумкового контролю знань слухачів курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів можна на сайті Держгеокадастру.