ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Держгеокадастр

Н А К А З

17  травня  2019 року Київ № 134

Про внесення змін до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру та затвердження змін до Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2019–2020 роки 

На підставі рішення Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Держгеокадастру від 15.05.2019 (протокол № 7), керуючись Положенням про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 15,

НАКАЗУЮ:

  1. Внести зміни до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру, затвердженого пунктом 1 наказу Держгеокадастру від 27.03.2019 № 94, виклавши Додаток 1 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру «Опис ідентифікованих корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру» та Додаток 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру «Таблиця оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення» у новій редакції, що додається.
  1. Затвердити зміни до Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2019–2020 роки, затвердженої пунктом 1 наказу Держгеокадастру від 22.04.2019 № 120, виклавши Додаток 1 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру «Опис ідентифікованих корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру» та Додаток 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру «Таблиця оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення» у новій редакції.
  1. Управлінню запобігання та виявлення корупції поінформувати Національне агентство з питань запобігання корупції про внесення змін до Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2019–2020 роки.
  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови                                                                            О. КОЛОТІЛІН

 

Додаток 1
до Звіту за результатами оцінки корупційних
ризиків у діяльності Держгеокадастру

Опис
ідентифікованих корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру

Додаток 2
до Звіту за результатами оцінки корупційних
ризиків у діяльності Держгеокадастру

Таблиця
оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення