З 06.07.2021 року діють норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони» від 18.05.2021 № 1444-IX.

Законом передбачено, що земельні ділянки державної  та комунальної власності або права на них (оренда, суперфіцій, емфітевзис) продаватимуться обов҆язково  через електронні торги, онлайн, без фактичної присутності сторін на аукціонах.

Кабінет Міністрів України  постановою від 22.09.2021 №1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» затвердив вимоги до забезпечення публічності та прозорості земельних торгів у формі електронних аукціонів з продажу  та передачі в користування земельних ділянок та  визначив   ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ», що належить до сфери управління Міністерства економіки, відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи – адміністратором електронної торгової системи.

Для вашої зручності ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» створено інформаційну групу для обговорення питань щодо проведення земельних торгів. Для того, щоб долучитись до групи, потрібно перейти за  посиланням і натиснути кнопку «підписатись». Кожен член групи може ділитись корисною інформацією з колегами, ставити запитання та дізнаватись про процедуру проведення земельних аукціонів.