Сектор запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області звертає увагу суб’єктів декларування управління, про те, що на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) опубліковано оновлені роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства. Роз’яснення опубліковані у формі для друку, а також у Базі знань НАЗК, де ви можете легко знайти відповідь на необхідне питання за допомогою контекстного пошуку. 

Звертаємо вашу увагу, що у цьогорічних роз’ясненнях є декілька змін, зокрема, стосовно подання декларації «перед звільненням».

Відтепер, якщо ви вирішили звільнитися за переведенням або в разі, якщо стали переможцем конкурсу та через це звільнилися з посади в одному органі й упродовж 20 робочих днів були прийняті на посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, в іншому органі, то це не вважається припиненням діяльності. А отже декларацію «перед звільненням» подавати не потрібно.

Нагадаємо, що раніше у таких випадках було передбачено, що декларацію «перед звільненням» можна було не подавати лише якщо на роботу було прийнято одразу на наступний день після звільнення з попереднього місця роботи.

Повний текст роз’яснення за  цим посиланням.

У разі виникнення додаткових запитань або при необхідності більш детальної консультації, звертайтесь:

Сектор запобігання та виявлення корупції

ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській області

м. Івано-Франківськ, вул.Сахарова, 34

 тел.: (0342) 52 12 71