У зв’язку із запровадженням на всій території України  адаптивного карантину згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 №211 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» (встановлення в Україні адаптивного карантину з 24 лютого до 30 квітня і передбачено поділ території на епідемічні зони та норми щодо чотирьох рівнів епіднебезпеки та показники їх визначення), а також задля стабілізації ситуації із поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Івано-Франківській області посилюють карантинні заходи.

Головне управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області повідомляє про обмежувальні заходи:

1) призупинено особистий прийом керівництвом Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області;

2) призупинено прийом громадян в громадській приймальні Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

Такі ж обмежувальні заходи запроваджено в територіальних структурних підрозділах ГУ Держгеокадастру в районах Івано-Франківщини.

Уся вхідна кореспонденція (заяви, клопотання, листи, звернення, запити, тощо) приймаються засобами комунікаційного зв’язку:

1.  Поштового:  76014, вул. Ак. Сахарова, 34 А, м. Івано-Франківськ

2.  На електронну пошту: ivano-frankivsk@land.gov.ua

Розглянута та опрацьована документація теж направлятиметься виключно за допомогою електронного зв’язку (вказаного) чи на зазначену поштову адресу.

Також при необхідності отримання консультацій з питань земельного законодавства телефонуйте: (0342) 52 24 14, 52 12 71, 52 22 56 або 78 93 90

Бережіть себе та своїх рідних!