Від початку року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надали громадянам і юридичним особам 54,4  тис.  адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру, з яких  – 66,4% (36,1 тис. заяв) надано безоплатно. Впродовж  9-ти місяців фахівцями земельного відомства Прикарпаття опрацьовано 34,4 тис. заяв щодо реєстрації земельних ділянок в ДЗК, зареєстровано 31,6 тис. земельних ділянок та видано витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. З них в он-лайн режимі опрацьовано 31,1 тис. заяв щодо реєстрації земельних ділянок та зареєстровано в ДЗК 28,3 тис. земельних ділянок.

Також, за цей період, за надані платні послуги (19,5 тис. заяв ) до бюджетів різних рівнів землевпорядники Івано-Франківщини спрямували  2 млн 260 тис. гривень.

Найбільше коштів  –  1млн 877 тис. гривень, надійшло до місцевих бюджетів  за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку (17,9 тис. заяв).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.