На адресу Кваліфікаційної комісії з питань видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника надходить велика кількість звернень щодо недотримання сертифікованими інженерами-землевпорядниками вимог законодавства у сфері землеустрою.

Серед найпоширеніших порушень – розроблення не того виду технічної документації, відсутність у розробленій документації інформації про обмеження, які діють на земельній ділянці, порушення заборони на розроблення документації щодо безоплатної передачі земель державної, комунальної власності у приватну власність тощо.

Держгеокадастр започатковує публікацію низки роз’яснень щодо порушень, які надходять до Кваліфікаційної комісії в скаргах на дії сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Такі роз’яснення публікуватимуться періодично на вебсайті у розділі «Кваліфікаційна комісія інженерів-землевпорядників – Важлива інформація» за посиланням.

Отримати додаткові консультації можна за телефоном гарячої лінії Держгеокадастру 0 800 300 808 або направивши листа на електронну пошту land@land.gov.ua.

Ознайомитися з роз’ясненнями стосовно недопущення порушення законодавства сертифікованими інженерами-землевпорядниками в частині заборони на розроблення документації із землеустрою щодо безоплатної передачі земель державної, комунальної власності у приватну власність під час воєнного стану в Україні