Однією із найгостріших проблем сучасного українського суспільства, на вирішення якої  спрямовується чи не найбільше зусиль, є – подолання корупції. В контексті цієї проблематики, важливим аспектом сучасної державної правової політики є реформування системи  та методів запобігання і протидії корупції. Досягнення успіху у цьому процесі є вагомою передумовою для формування у суспільстві довіри до влади, зростання економічного потенціалу держави і загалом покращення добробуту громадян України.

10.09.19 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області пройшов короткостроковий  тематичний семінар «Запобігання та виявлення корупції в органах влади».

Захід проводився  за ініціативи керівництва Головного управління  та Центру  перепідготовки та підвищення  кваліфікації  працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Навчальний семінар для фахівців землевпорядної служби  провів Любомир Бойчук – заступник директора центру з навчально-методичної роботи, за участю Ольги Ханенків – завідувачки сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської ОДА та Ігора Адамчука – головного спеціаліста сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської ОДА, кандидата юридичних наук.

 

Слухацька аудиторія семінару – спеціалісти Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області та спеціалісти структурних підрозділів відомства у районах і містах.

Під час проведення семінару обговорювались загальні положення Закону України  «Про запобігання корупції», також було акцентовано на окремих нормах, вимогах та обмеженнях цього закону. Висвітлювались також питання:

– відповідальність державних службовців за вчинення різних видів корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень;

– запобігання і врегулювання конфлікту інтересів в органах влади;

– організація роботи, правові засади та практичні аспекти по запобіганню корупції і здійснення фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».