З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень та надання кваліфікованого роз’яснення з питань земельних відносин  сьогодні, 25 червня 2019 року   перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області  Олег Шастко провів особистий прийом  мешканців Коломийського району. Громадяни на особистому прийомі порушували актуальні питання реалізації прав на землю, як от: порядок оформлення права власності  на земельну ділянку, відновлення втрачених документів та внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку, переоформлення земельної частки (паю) по успадкуванню, а також стосовно виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту.

За результами прийому, відвідувачам були надані роз’яснення і рекомендації для подальших дій згідно чинного земельного законодавства України та доручення до виконання відповідними спеціалістами відділу в Коломийському районі.

Наступний особистий прийом громадян  заплановано провести  першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області –  27.06.19 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в області, м. Івано-Франківськ, вул.Ак.Сахарова, 34.