З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Івано-Франківщини надали громадянам і юридичним особам 44 051 адміністративних послуг, з яких – 80,2% (35 345 заяв)  надано безоплатно. Серед безоплатних послуг 33,3% складає видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Ці відомості необхідні для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, тощо.

На підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств за чотири місяці 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області сформували 11 784 витяги з нормативної грошової оцінки земель. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих в Рогатинському (4 808), в Калуському (885) районах та у місті Івано-Франківськ (1051).

Також із запровадженням надання електронних послуг, як от online замовлення витягу з технічної документації  про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, є однією із часто запитуваних адміністративних послуг, що надає землевпорядна служба,  адже відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. Тож з початку 2019 року цим сервісом вже  скористалися по 1421 земельній ділянці, 10 363 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  на Івано-Франківщині  видано через Центри надання адміністративних послуг.