За три місяці, поточного року, спеціалісти Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надали громадянам і юридичним особам 34  тис.  адміністративних послуг, з яких більшість – 78,5% (26,7 тис. заяв ) надано безоплатно.

Найбільш затребуваною громадянами послугою залишається реєстрація земельних ділянок в ДЗК, таким чином, вже цьогоріч опрацьовано 13,4 тис. таких заяв. Після опрацювання фахівцями землевпорядної служби Івано-Франківщини, зареєстровано 12,02 тис. земельних ділянок та видано витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. З них в онлайн режимі опрацьовано 11,8 тис. заяв щодо реєстрації земельних ділянок, зареєстровано в Державному земельному кадастрі – 10,9 тис. земельних ділянок.

З початку року за платні послуги (7,34 тис заяв ) до бюджетів різних рівнів землевпорядники Івано-Франківщини спрямували 833,5 тис. гривень.

Найбільше коштів, понад 714 тис. грн, надійшло до місцевих бюджетів Прикарпаття за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку (6,8 тис. заяв).

Через електронні сервіси Держгеокадастру надійшло 2,09 тис. запитів про надання витягів із Державного земельного кадастру, на які кадастрові реєстратори Івано-Франківської області видали 2,07 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.