5 лютого 2019 року   виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області  Олегом Шастком проведено особистий прийом громадян для жителів міста Івано-Франківська.
Громадяни на особистому прийомі порушували актуальні питання реалізації прав на землю, приміром,  щодо процедури отримання  та порядок оформлення права власності  на земельну ділянку, відновлення втрачених документів та внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку, виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Громадянам було надано вичерпні відповіді, рекомендації та роз’яснення згідно чинного законодавства, питання, що потребували додаткового опрацювання,  були подані у вигляді звернень для подальшого розгляду  спеціалістами структурних підрозділів Головного управління.

Наступний особистий прийом громадян Івано-Франківщини, виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Олегом Шастком заплановано провести  – 12 лютого 2019 року, в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в області.

(м. Івано-Франківськ, вул.Ак.Сахарова, 34,3-й поверх).