1 березня керівник Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Копча Руслан Іванович провів особистий прийом громадян у м. Снятин в приміщенні районного відділу Держгеокадастру. Громадян цікавили питання щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, порядку оформлення земельних ділянок, вирішення земельних спорів та інше.

OP Snytin 1

Активну участь в особистому прийомі громадян взяв начальник відділу Держгеокадастру у Снятинському районі – Пішак Микола Іванович, що дало змогу відвідувачам отримати вичерпні роз’яснення та більш детальну інформацію з тих чи інших питань.

На прийомі побували очільники сіл Задубрівці та Красноставці. Так сільського голову с. Задубрівці Болембаха Василя Михайловича серед інших питань, цікавила процедура передачі в оренду земель водного фонду за межами населеного пункту.

Угрин Михайло Іванович, сільський голова с. Красноставці звернувся з актуальним питанням, щодо порядку поділу земельних ділянок сільськогосподарського             OP Snytin 2 призначення державної власності з метою внесення в резерв для учасників АТО.

Усі відвідувачі отримали вичерпні відповіді на поставлені питання. Між іншим в.о. начальника Головного управління Руслан Копча відзначив, що й надалі докладатиме усіх зусиль для реалізації громадянами права на землю, а надто в питанні отримання земельних ділянок учасниками АТО.