1424449280 voinyЗемлевпорядна служба в Івано-Франківській області активно продовжує роботу над виділенням земельних ділянок учасникам АТО. З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками в області військовослужбовці отримали у власність 70 ділянок.

Землевпорядна служба регіону ухвалила 20 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 2,56 гектара. Учасники АТО планують використати свої наділи для ведення садівництва, особистого селянського господарства. Ще 50 земельних ділянок площею 7,8 гектара в межах населених пунктів надали за рішенням місцевих рад області. Ці землі військові використають для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель, споруд та ведення особистого селянського господарства.

Землевпорядна служба Івано-Франківщини надала учасникам АТО 203 дозволи на розробку документацій із землеустрою загальною площею 24,4 гектара.

В органи місцевого самоврядування надійшло 2164 звернення, по яких прийнято 528 рішень про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на площу 95,9 гектара.

Наразі триває процес оформлення земельних ділянок у власність.