imagesшжщ    З червня місяця Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру.

Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. Простий та лаконічний інтерфейс робить послугу доступною навіть для невпевнених користувачів ПК. У систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів Liqpay Приватбанку. Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру – 53 гривні. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електрону адресу.

Отримати готовий витяг можна в будь-якому з 660 центрів надання адміністративних послуг по всій Україні. Єдиний документ, який при цьому знадобиться, – посвідчення особи.

На підставі 12 заяв отриманих за онлан послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру Державними кадастровими реєстраторами Відділу Держземагентства у Косівському районі опрацьовано станом на 17.09.2015 року підготовлено 10 витягів з Державного земельного кадастру По 2 заявах надано відмови у наданні Витягів.