aukcion Цього року до місцевого бюджету області від продажу земель на аукціоні надійшло в 7 разів більше коштів ніж минулого року.

На Івано-Франківщині за перше півріччя 2015 року на земельних торгах було продано 29 земельних ділянок загальною площею 3,15 га на суму 2,5 млн. грн., що 4 чотири рази більше в кількості земельних ділянок, та у 7 разів більше в надходженні коштів до місцевого бюджету, ніж за відповідний період минулого року. Наразі оголошено торги ще по 12 земельних ділянках Прикарпаття загальною площею 1,89 га зі стартовою ціною 2,6 млн. грн. На різних стадіях підготовки лоту для продажу у власність 126 земельних ділянок загальною площею 26,8 га та 48 земельних ділянок для продажу права їх оренди загальною площею 374,0 га.

         За більш детальною інформацією щодо оголошень про проведення земельних торгів та оголошень з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель, виконавців земельних торгів та про їх результати можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру в розділі Земельні торги.