В Івано-Франківській області із 804 населених пунктів, площа яких складає 426,8 тис. га, встановлено межі 689 населених пунктів на площу 300,9 тис. га, що складає 85,7 %. Зокрема, із 5 міст обласного значення встановлено межу м. Калуш; не встановлено межі міст районного значення; із 24 селищ встановлено межі 19; із 765 сіл встановлено межі 669.

За даними Держземагентства України відсоток встановлених меж населених пунктів по Україні становить 58,8 %. Отже, показник по області є значно вищим за середній по Україні.

Не встановлені межі населених пунктів Верховинського, Косівського районів та Яремчанської міської ради (крім с. Паляниця) та Івано-Франківської міської ради.

Проекти землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць Верховинського району були подані до обласної ради на затвердження, однак повернуті, оскільки потребують доопрацювання і подання на державну експертизу землевпорядної документації. На сьогодні повноваження щодо встановлення меж сільських, селищних населених пунктів передано районним радам.

На даний час розробляються проекти землеустрою щодо встановлення та зміни меж трьох міст обласного значення – м. Івано-Франківськ, м. Коломия, м. Болехів, міст районного значення – Рогатин, Долина.

На погодження до обласної ради надходили проекти землеустрою щодо встановлення меж м. Долина та м. Болехів, однак вони повернуті на доопрацювання.

У 2012 році зміна меж населених пунктів не проводилася.

Головне управління та його структурні підрозділи неодноразово направляло листи до районних рад, райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення щодо забезпечення встановлення меж населених пунктів.

Територіальні органи Держземагентства проводили наради із органами місцевого самоврядування щодо порядку встановлення меж населених пунктів.

Залишаються неврегульованими спори щодо встановлення меж деяких адміністративно-територіальних одиниць. Зокрема, між Микуличинською сільською радою Яремчанської міської ради та Вижньоберезівською сільською радою Косівського району, між Воскресинцівською сільською радою Коломийського району та Коломийською міською радою, Раковецькою сільською та Солотвинською селищною радами Богродчанського району, а також між Івано-Франківською міською радою та Загвіздянською сільською радою Тисменицького району.

Головне управління, а також його територіальні органи були організаторами та учасниками численних нарад для врегулювання межових спорів, а також листами до голів Богородчанської, Верховинської, Косівської, районних рад, райдержадміністрацій та міського голови м. Яремче наголошено про необхідність вжити заходи для їх вирішення.