Отримання та реєстрація прав на земельний наділ, переоформлення земельної частки (паю) по успадкуванню та інші операції з сільськогосподарськими земельними паями, зміни цільового призначення земельної ділянки та внесення відомостей до Державного земельного кадастру – ці та інші актуальні питання реалізації прав на землю мали змогу задати і отримати кваліфіковані роз’яснення мешканці Рожнятівщини. Сьогодні, 29 жовтня, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області  Анатолій Собчук провів виїзний особистий прийом громадян у відділі в Рожнятівському районі.

За результатами проведеного прийому,  відвідувачам були надані роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України та надано доручення для виконання відповідними спеціалістами.

Наступний особистий прийом громадян  заплановано провести  першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області  Олегом Шастком :  01.11.19 року, в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в області, м. Івано-Франківськ, вул.Ак.Сахарова, 34.