4 вересня 2018 року начальник Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Руслан Копча провів виїзний особистий прийом громадян у відділі в Надвірнянському районі. До участі в прийомі громадян  також було залучено керівника відділу в районі – Івана Забронського.

Питання, які піднімали мешканці району стосувалися затвердження проектної документації із землеустрою, щодо одержання безоплатно у власність із земель державної і комунальної власності земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю) членами фермерських господарств, визначення орендної плати за користування земельними ділянками, тощо. За результатами розгляду порушених питань, всі хто звернулися до керівника, отримали необхідні роз’яснення, крім того, звернення які були подані на особистому прийомі, взяті під особистий контроль для подальшого їх розгляду і опрацювання спеціалістами структурних підрозділів.

Довідково:

Головне управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області інформує, що відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Відтак, до Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області звернення громадян можна надіслати за електронною адресою:                             ivano-frankivsk_gu@land.gov.ua.