Сьогодні, 25 липня, начальник Головного управління Руслан Копча провів  нараду з керівниками районних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

Під час наради було акцентовано на  дотриманні вимог законодавства при веденні Державного земельного кадастру в частині погодження документації із землеустрою, що надходить на державну реєстрацію, а також про необхідні заходи для забезпечення внесення відомостей до Державного земельного кадастру про адміністративно-територіальні одиниці (населені пункти).

В ході проведення наради  також проаналізовано проблемні питання, які виникають в процесі реєстрації проектів землеустрою в системі електронного документообігу та підготовки висновків про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в рамках  проекту із запровадження принципу екстериторіальності.

Крім того, було зазначено на важливості співпраці і взаємодії Головного управління спільно з органами місцевого самоврядування в питанні підбору інвестиційно-привабливих земельних ділянок,  право оренди яких можна реалізувати на аукціоні.

Також було заслухано питання про перелік відомостей, що становлять службову інформацію Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області, якій надається гриф обмеженого доступу ‘’ Для службового користування’’ та інші.

Після обговорення  і опрацювання всіх питань порядку денного,  керівництвом Головного управління надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів Головного управління для подальшої злагодженої і ефективної  роботи.