Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Анатолій Собчук, сьогодні,28 травня, провів прийом громадян для жителів Долинського району. З метою  швидкого опрацювання звернень та вирішення проблемних питань, було залучено також начальника відділу в Долинському районі – Володимира Тишківського.

Мешканців району здебільшого цікавили питання: стосовно виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту, розробки проектної документації, відновлення втрачених документів та внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку, встановлення меж земельних ділянок на місцевості, надання допомоги у вирішені спірного питання щодо площі земельної ділянки та укладання договіру сервітуту для облаштування спільного заїзду, тощо.

За результатами прийому були надані роз’яснення, доручення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Наступний особистий прийом громадян  заплановано провести  першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області –  31.05.19 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в області, м. Івано-Франківськ, вул.Ак.Сахарова, 34.