Новини

Перелік типових зауважень у процесі погодження Проектів землеустрою

З метою мінімізації відмов (негативних висновків) під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, Держгеокадастр оприлюднює найтиповіші зауваження:

  • Порушення вимог статті 92 Земельного кодексу України, а саме права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності, якого набувають підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності, а не органи місцевого самоврядування.
  • Відсутність у складі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки складових проекту відповідно до статті 50 Закону України «Про землеустрій».
  • Невідповідність цільового призначення запроектованої земельної ділянки класифікації видів цільового призначення земель затвердженої наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 № 548, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.11.2010 р. за № 1011/18306.
  • Відсутність у проекті землеустрою матеріалів проведення геодезичних вишукувань: вказано, що вимірювання проводились GPS-приймачем, водночас у складі проекту наявний теодолітний хід.
  • Відсутність прив’язки до Державної геодезичної мережі під час топографо-геодезичного знімання.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.