Відверте обговорення нагальних питань та спільний пошук шляхів їх вирішення у правовому полі – ключові акценти діалогу податкової служби з керівництвом земельного відомства Івано-Франківщини. Вчора, 25 червня відбулась робоча зустріч начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Любомира Чорнописького та начальниці Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірини Столярик.

Власне необхідністю акумулювання відомостей про усі земельні ділянки і відповідно адмініструванню податків і зборів за землекористування була обумовлена проведена спільна нарада. Участь в цьому робочому засіданні  брали:  перший заступник начальника Головного управління Олег Шастко, заступниця начальника управління Державного земельного кадастру Ірина Монастирська, а також спеціалісти ДПС в Івано-Франківській області. В ході проведеного робочого засідання було обговорено і опрацьовано цілий ряд проблемних питань, як от: необхідність розширення бази оподаткування (внесення відомостей в ДЗК та до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно) для збільшення надходжень до місцевого бюджету по земельному податку, оподаткування земель сільськогосподарського призначення, результативності інспектування землекористування на Івано-Франківщини,  фахівцями  земельного відомства, в частині розрахунку завданої шкоди заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, особливості сплати плати за землю, оформлення податкових декларацій платниками єдиного податку 4 групи та інші.

За результатами зустрічі домовлено про спільні координаційні дії та відповідні заходи для забезпечення повного і своєчасного надходження платежів в бюджет Прикарпаття.