Новини

Кількість користувачів Е-послугами Держгеокадастру помітно зростає

«Щонайменше кілька разів на добу служба отримує запитання стосовно можливості скористатися нашими послугами онлайн», — зауважив Голова Держгеокадастру Денис Башлик та додав, що така можливість справді існує.

Зокрема, на сайті можна зробити замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, замовити витяг про нормативну грошову оцінку землі, отримати відомості про власників та користувачів земельних ділянок, зареєструвати земельну ділянку тощо.

Голова акцентував, що практика надання послуг онлайн — це не нововведення для Держгеокадастру, його Е-сервіси функціонують впродовж тривалого часу, однак наразі помітне стрімке зростання попиту. У такий спосіб було проведено аналіз кількості користувачів з динамікою котрого можна ознайомитися на інфографіці.

«Як можна помітити, кількість користувачів вже відчутно зросла: станом на кінець березня додалося 14 075 нових користувачів і тепер їхня загальна кількість складає 520 846 осіб. Для порівняння, минулого року у березні ця цифра становила 375 554 особи», — наголосив Денис Башлик.

Наостанок, Голова закликав усіх охочих, хто ще не встиг скористатися перевагами Е-серівісів Держгеокадастру долучатися.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.