З початку 2019 року на розгляд експертів з екстериторіального погодження на Івано-Франківщині надійшло  3 562 проекти землеустрою,  що розроблені в інших областях. На сьогодні фахівці опрацювали 3 269 проекти, 293 примірники землевпорядної документації – перебувають на розгляді і будуть опрацьовані згідно відведеного законодавством часу. Погодження експертів отримали 2 424 проекти землеустрою, а 845 – через наявність суттєвих зауважень, повернуті розробникам з негативними висновками.

Водночас,  за цей же період направлено на погодження до інших областей 3 534 проекти землеустрою, з яких 2 137 – опрацьовано і оцінено позитивно, 810 – надано відмову у погоджені та 587 проекти землеустрою знаходяться на розгляді.

Загалом же, за два з лишком роки,  з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами територіальних органів Держгеокадастру в Івано-Франківській області прийнято до опрацювання з інших областей  близько 30 тис. примірників землевпорядної документації.

Слід  також зазначити,  що проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки дедалі частіше надходять від землевпорядних організацій в онлайн режимі через електронний портал e.land.gov.ua. Вже цьогоріч, 1 355 проекти щодо відведення земельних ділянок на території Івано-Франківської області надійшло з допомогою електронного сервісу.