Сьогодні, 20 червня, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Анатолій Собчук взяв участь в навчальному семінарі, що проходив в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Задля вдосконалення правового поля щодо проведення децентралізації в Україні, в питаннях розвитку місцевого самоврядування, забезпечення сталого місцевого економічного розвитку, збільшення ресурсів місцевого самоврядування та посилення здатності органів місцевого самоврядування ними ефективно розпоряджатись, було проведено даний комунікативний захід. В умовах навчання, консультацій та діалогу між різними учасниками процесу, а це і посадові особи органів державної влади, і представники органів місцевого самоврядування, фахові експерти, представники ЗМІ та громадськості, було обговорено реформування територіально-організаційної влади в Україні, саме в частині реформування адміністративних одиниць, натомість створення об’єднаних територіальних громад.

На Івано-Франківщині створено 34 об’єднані територіальні громади (ОТГ), що наразі потребує застосування нових методів в управлінні територіями, знання законодавчої бази, новітніх підходів у формуванні фінансової спроможності українських громад. Адже саме від їхнього економічного розвитку і успішності залежить подальший розвиток і успіх України.