Новини

Держгеокадастр підписав Меморандум про взаємодію з Державною службою з надзвичайних ситуацій щодо взаємного наповнення даними Державного земельного та Державного водного кадастрів у частині розділів “Поверхневі води”

Держгеокадастр уклав Меморандум про взаємодію з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Українським гідрометеорологічним центром, Центральною геофізичною обсерваторією імені Бориса Срезневського та ДП “Центр державного земельного кадастру”.

Документ передбачає забезпечення взаємного наповнення даними Державного земельного кадастру та Державного водного кадастру в частині розділу “Поверхневі води”.

Меморандум укладено на виконання доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради щодо функціонування державних кадастрів.

У рамках Меморандуму сторони домовилися про організацію взаємного консультування та обговорення найбільш важливих питань ведення Державного земельного кадастру та Державного водного кадастру за розділом “Поверхневі води”, вироблення методичних напрацювань щодо визначення картографічної основи для нанесення геопросторових даних, створення необхідних умов для максимального надання Держгеокадастром та його територіальними органами вихідних даних, необхідних для наповнення Державного водного кадастру за розділом “Поверхневі води”, а також про внесення даних до Державного земельного кадастру та обмін такими даними.

Підписання Меморандуму дозволить забезпечити об’єктивність, достовірність та повноту відомостей у Державному земельному кадастрі та Державному водному кадастрі.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.