Начальник відділу ринку та оцінки земель Володимир Бурденюк та заступник начальника управління-начальник відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру Ірина Монастирська Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області взяли участь у  конференції Асоціації фермерів та приватних землевласників   Івано-Франківщини, що відбулась сьогодні, 8 лютого в управлінні  агропромислового розвитку облдержадміністрації. У роботі заходу взяли участь також керівники департаменту АПК,  голови  фермерських господарств.

Обговорено питання  щодо отримання витягу про нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення, особливостей роботи та доступності інформації на порталі загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, участі в земельних торгах (аукціонах) в т.ч. електронних.

Також надано роз’яснення щодо внесення до державного земельного кадастру відомостей про землекористувача, відповідно до раніше виданих державних актів на право постійного користування земельною ділянкою.