Публічна інформація відповідно до статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

За півріччя до Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надійшло 65 запитів на отримання публічної інформації. З метою реалізувати конституційне право, передбачене статтею 34 Конституції України і визначене Законом України “Про доступ до публічної інформації” до земельного відомства Івано-Франківщини було спрямовано запити від:

– громадян (31);

– юридичних осіб (3);

– засобів масової інформації (8);

– громадських організацій (4);

– органів виконавчої влади та місцевого самоврядування (18).

Відтак, всім запитувачам надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначені Законом терміни.

Надання публічної інформації Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області здійснюється у відповідь на інформаційний запит. Також принагідно повідомляємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є землевпорядна служба Івано-Франківщини, можна надсилати на поштову адресу: вул. Ак. Сахарова, 34, м. Івано-Франківськ, 76014, на електронну пошту:  ivano-frankivsk@land.gov.ua, чи телефоном: (03422) 52-24-14.