Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Анатолій Собчук, сьогодні, 29 січня,  провів прийом громадян для жителів Тлумацького   району. З метою  швидкого опрацювання звернень та вирішення проблемних питань мешканців Тлумаччини, було залучено також виконуючого обов’язки начальника відділу в Тлумацькому районі – Ігора Донця.

На особистому прийомі, громадяни порушували актуальні питання реалізації прав на землю, приміром щодо процедури отримання  та порядок оформлення права власності  на земельну ділянку, переоформлення земельної частки (паю) по успадкуванню, стосовно визначення нормативної грошової оцінки та орендної плати за користування земельними ділянками, тощо.

За результатами прийому були надані роз’яснення, доручення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Наступний особистий прийом громадян  заплановано провести виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Віталієм Семенюком  – 31 січня 2019 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в області, м. Івано-Франківськ, вул.Ак.Сахарова, 34.