Сьогодні заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Анатолій Собчук провів прийом громадян для жителів Надвірнянського району.

Мешканці Надвірнянщини на особистому прийомі порушували актуальні питання реалізації прав на землю, як от: порядок оформлення права власності  на земельну ділянку, зміни цільового призначення земельної ділянки та затвердження документації із землеустрою, отримання земельної ділянки у власність (учасники АТО, ООС).

За результатами прийому, були надані роз’яснення, доручення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду звернень та запитів, врегулювання проблемних питань та надання кваліфікованого роз’яснення з питань земельних відносин,  наступний виїзний прийом громадян  Олег Шастко, перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області проведе – 24 липня 2019 року у відділі Головного управління Держгеокадастру в Галицькому районі: м. Галич, вул.Я.Осмомисла, 3.