З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень та надання кваліфікованого роз’яснення з питань земельних відносин  сьогодні, 21 травня 2019 року   перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області  Олег Шастко провів особистий прийом громадян для жителів Надвірнянського району. Громадяни на особистому прийомі порушували актуальні питання реалізації прав на землю:  порядок оформлення права власності  на земельну ділянку, зміни цільового призначення земельної ділянки, внесення відомостей до Державного земельного кадастру, отримання земельної ділянки у власність (учасники АТО). Тому, задля вирішення  цього нагального питання, очільниця с. Лісна Тарновиця потребувала роз’яснень та практичної допомоги  в розробленні та оформленні документації із землеустрою щодо поділу масиву на земельні ділянки з метою їх подальшої передачі військовослужбовцям чи родичам загиблих воїнів. Також для отримання консультації щодо виготовлення проекту зміни меж м.Надвірна, звернувся землевпорядник міської ради. Це питання є надзвичайно  важливим та визначальним  для  органів місцевого самоврядування в частині розпорядження земельними ресурсами та в здійсненні господарювання на території адміністративно-територіальної одиниці.

За результатами прийому,  відвідувачам були надані роз’яснення, рекомендації згідно чинного земельного законодавства України та доручення для виконання відповідними спеціалістами відділу в Надвірнянському районі.

Наступний особистий прийом громадян  заплановано провести заступником начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області – 24 травня 2019 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в області, м. Івано-Франківськ, вул.Ак.Сахарова, 34.