Сьогодні, 28 серпня 2018 р. заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській  області Анатолій Собчук  провів особистий прийом громадян у відділі в Галицькому районі. Зокрема, мешканців  району   цікавили  питання  щодо виділення земельної ділянки для  ведення комерційної діяльності, затвердження документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність, переоформлення земельної частки (паю), тощо. Громадяни отримали фахову консультацію, питання, що потребували додаткового опрацювання,  були подані у вигляді звернень для подальшого розгляду  спеціалістами структурних підрозділів Головного  управління.

 

Також, задля вирішення земельних питань громад у  Галицькому районі, Анатолій Собчук провів зустріч з головами сільських рад. З очільниками територіальних громад було обговорено цілий ряд актуальних і важливих проблем з  реалізації прав на землю, а саме: встановлення меж населених пунктів, внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку,  проведення нормативної грошової оцінки земель. Акцентовано на змінах до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.2018 №162 «Про внесення змін до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів»), адже зазначені зміни стосуються земельних ділянок не внесених до Державного земельного кадастру або у відомостях Державного земельного кадастру яких відсутній код класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки.

За результатами робочої зустрічі було домовлено про подальшу взаємодію між Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області та органами місцевого самоврядування.