Головним управлінням  Держгеокадастру в Івано-Франківській області разом із структурними підрозділами у районах та містах надаються як  платні так і безоплатні послуги  послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

На безоплатній основі громадяни, фізичні та юридичні особи  отримали  більше 44,6 тисяч послуг , з них   найбільш запитувані це: щодо державної реєстрації земельної ділянки ( 19,56 тис. послуг), надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель (3,68 тис. послуг), а також внесення до ДЗК відомостей (змін до них) про земельну ділянку ( 546 послуг).

На платній основі  з початку року  надано 11,6 тисяч послуг. Найчастіше громадяни звертаються із заявами щодо реєстрації земельних ділянок та отримання витягів із Державного земельного кадастру  (10187 витягів).

Загальна вартість наданих послуг становить  1млн.144 тисяч 286 грн гривень, що надійшли до місцевих бюджетів області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.