ukrainaСердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем землевпорядника. На Вашу долю випала історична місія – формування земельних відносин у новій державі, забезпечувати відновлення історичної справедливості щодо українських селян. Встановлення в 1999 році цього свята – ще одне підтвердження значущості професії землевпорядника, престиж та державне значення якої величезною мірою зросли в останні роки.

З першим подихом весни прокидається після зимівлі земля – найбільше національне багатство, безцінний скарб, який необхідно охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися. А допомагають в цьому – землевпорядники.

Саме ця професія поправу вважається однією з найбільш необхідних у всі періоди розвитку суспільства. А суть її відображена у самій назві, яка складається зі сполучення слів: «впорядкування» на «землі».

Наша мета полягає в тому, щоб у відповідності до вимог чинного законодавства України забезпечити ефективне використання земель кожним користувачем, захистити права юридичних і фізичних осіб на власність і користування землею, забезпечити кожного землекористувача і власника землі відповідними правовстановлюючими документами, зареєстрованими у належному порядку.

Ціную Вашу працю та професіоналізм у здійсненні державного управління земельними ресурсами, становленні та розвитку усіх форм господарювання на землі, Ваш вклад у проведенні земельної реформи в області.Переконаний, що і надалі Ваша сумлінна і наполеглива праця втілить в життя гарантій права власності на землю законодавчо закріплює земельні відносини, сприяє стабільному розвитку галузі.

Слова вдячності і поваги хочеться висловити й ветеранам землевпорядкування, котрі з «клюпою» в руках власними кроками виміряли нашу землю, дали їй лад і порядок. Як би далеко не сягнуло сучасне землевпорядкування, озброєне новітніми науковими досягненнями та сучасними приладами, – воно все одно було б немислимим без багатолітнього досвіду наших попередників.

Успіхів Вам у почесній і відповідальній справі, Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, любові і пошани, добра і благополуччя, весняного настрою, нових трудових досягнень.

 

 

В.о. начальника Головного

управління Держкомзему у

Івано-Франківській області                                     Володимир Боднарчук