Цьогоріч на Івано-Франківщині продано право оренди на 57 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею 621 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

За результатами проведених  електронних земельних торгів (Land setam, електронний майданчик open market land) з набуття права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів  Івано-Франківщини надійшло 3 млн 34 тис.грн., а середній розмір орендної плати склав 39,33% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Найвища відсоткова ставка досягла 305 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,1685 га  у Снятинському районі.

В порівнянні з І півріччям 2018 року це більше в 2,2 рази за кількістю ділянок та 3,8 рази перевищує грошові надходження до бюджетів місцевих рад  Прикарпаття.