Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин, що проходив в приміщенні відділу у Тлумацькому районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області.  Особистий прийом громадян Тлумаччини провів перший заступник начальника Головного управління Олег Шастко.

Мешканців району здебільшого цікавили питання стосовно виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства,  процедури приватизації земельних ділянок для різних видів цільового призначення, виправлення помилок в державному акті та внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку,   переоформлення земельної частки (паю) по успадкуванню, тощо.

За результатами прийому були надані роз’яснення та рекомендації, згідно чинного земельного законодавства України, а також відповідні доручення працівникам відділу у Тлумацькому районі.

Наступний особистий прийом громадян  Олег Шастко, перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківсвькій області проведе – 17 квітня 2019 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру в області, м. Івано-Франківськ, вул.Ак.Сахарова, 34.