Протягом І півріччя 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області продано право оренди на 25 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 355 га. Причому у І півріччі 2017 року продано право оренди на 15 ділянок загальною площею 176 га.

 Загалом, зростання кількості продажів свідчить, що аукціонна форма продажу земельних ділянок є доволі ефективною, адже середній розмір орендної плати, що було встановлено в ході земельних торгів, складає 30,36% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки і збільшився 2,6 рази в порівнянні з відповідним періодом минулого року (11,57%). До місцевих бюджетів  за перше півріччя надійшло понад 800 тис. грн.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.