В області за 9 місяців 2016 року фізичні та юридичні особи викупили  76 га раніше орендованих земель несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, а бюджети різних рівнів поповнились на  27,2 млн. грн. Найбільше коштів поступило до бюджетів м.Івано-Франківська, м.Калуша, Косівського, Рожнятівського та Тисменицького районів, найменше – до бюджетів Верховинського, Городенківського та Калуського районів.

На земельних торгах продано 43 земельні ділянки загальною площею 40,9 га на суму 10,6 млн. грн., що на  4 млн. більше в порівнянні з минулим роком.

Головним управлінням Держгеокадастру в області проводиться підготовка лотів до продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на земельних торгах по 60 земельних ділянках загальною площею 576 га. Вже оголошено земельні аукціони, котрі відбудуться в грудні місяці, по десятьох земельних ділянках загальною площею 140 га на території Городенківського, Долинського, Коломийського та Рогатинського районів.

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу права на них на земельних торгах , а також інформація щодо проведення земельних торгів розміщується на офіційному сайті Держгеокадастру.