У І кварталі 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надали громадянам і юридичним особам 32 261 адміністративних послуг, з яких більшість – 80,1% (25 984) надано безоплатно.

Серед безоплатних послуг найбільш запитувані послуги щодо державної реєстрації земельної ділянки. З початку року опрацьовано 11,4 тис. заяв, зареєстровано 9,3 тис. земельних ділянок та видано витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.

За платні послуги (6 277) до бюджетів різних рівнів землевпорядники Івано-Франківщини цього року спрямували 662,4  тис. гривень.

Найбільше коштів 533,2 тис. грн, надійшло до місцевих бюджетів за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку (5,6 тис).

Від початку запровадження електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, в Івано-Франківській області кадастрові реєстратори опрацювали 9,8 тис. заяв громадян,  в тому числі 1,4 тис. заяв – цьогоріч.

Також із запровадження реєстрації земельних ділянок в он-лайн режимі  опрацьовано 28 тис. заяв, в тому числі  з початку року – 9,9 тис. заяв.