Сьогодні, 12 листопада 2018 р.,  у м. Івано-Франківську, відбувся  загальноукраїнський семінар Академії будівництва України. Обговорювали питання  щодо забезпечення високого науково-технічного рівня будівельного виробництва, основних проблем та пропозицій відносно стратегій вдосконалення будівельного комплексу,  розробку і оновлення нормативної бази та інформування будівельників про  законодавчу базу. В роботі семінару  також прийняли участь фахівці землевпорядної служби області, зокрема Анастасія Федченко –   начальник відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління  Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

Головними питаннями семінару стали зміни в законодавстві у сфері містобудування та перспективи його розвитку, децентралізація повноважень ДАБІ, основні етапи і засади проходження експертизи проектів будівництва, будівельної амністії та реєстру об’єктів нерухомості.

«Одним з першочергових завдань є налагодження  співпраці та взаємодії з органами державної влади» – зауважили представники Академії будівництва України. Проте одним з найактуальніших завдань  сьогодення –  є вивчення і аналіз нових критеріїв  ступеня ризику для оцінювання забудовників, проведення перевірок з питань дотримання вимог законодавства забудовниками на території Прикарпаття і України загалом”.