Новини

28 квітня – День охорони праці. До уваги суспільства питання та проблеми безпеки людини на робочому місці в контексті боротьби з коронавірусною інфекцією СОVID-19

Щорічно, 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади до проблеми безпеки людини на робочому місці, святкують Всесвітній День охорони праці.

Сьогодні Україна вкотре долучається до ініціативи Міжнародної організації праці та, з огляду на ситуацію, що панує у всьому світі, відзначає цей день у контексті боротьби з коронавірусною інфекцією СОVID-19. У такий спосіб, святкування Дня охорони праці–2020 відбувається під гаслом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Важливо пам’ятати, що в умовах глобальної пандемії коронавірусу для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим, суспільство має об’єднати зусилля заради подолання наслідків епідемії. З огляду на це, Держгеокадастр та його Головні управління, дотримуючись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, вжили обмежувальні заходи, що діятимуть до покращення епідемічної ситуації в країні загалом. Зокрема:

  • призупинено особисті прийоми керівництвом Держгеокадастру та прийоми громадян у Громадських приймальнях;
  • тимчасово скасовано виїзні наради керівників Головних управлінь Держгеокадастру.

Натомість, беручи до уваги актуальність питань у земельній сфері, зокрема, наявність великої кількості звернень громадян, необхідності забезпечення безперебійного надання послуг, передбачених чинним законодавством, територіальні органи Держгеокадастру продовжують працювати в автономному режимі. У такий спосіб, усі громадяни мають змогу:

  • подавати звернення в паперовому вигляді, зокрема, лишати в скриньці звернень;
  • надсилати електронні листи;
  • консультуватися з фахівцями служби за допомогою гарячої лінії: 0 800 300 808;
  • цілодобово та без вихідних звертатися до Департаменту забезпечення контролю якості надання послуг у мережі Facebook, або на електронну пошту kontrol@land.gov.ua;
  • консультуватися з працівниками Департаменту забезпечення контролю якості надання послуг у територіальних органах Держгеокадастру;
  • замовляти послуги Держгеокадастру через електронні сервіси.

Окрім цього, серед працівників служби проведено роз’яснювальну роботу стосовно заходів щодо запобігання захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом та посилено дезінфекційні заходи усіх приміщень Держгеокадастру.

Діє вхідний санітарний контроль для працівників: щоденно вимірюється температура з метою недопущення до роботи тих, хто має ознаки інфекційного захворювання. Обов’язковими для використання є антисептики, розташовані при вході у приміщення служби.

Не менш важливим є те, що відповідно до Наказу Голови Держгеокадастру, за своєю ініціативою і згодою безпосереднього керівника та керівника самостійного підрозділу, кожен працівник має змогу виконувати завдання за посадою за межами адміністративних будівель служби, якщо у тому є потреба.

Також нагадуємо, що на нашому сайті розміщені

телефони гарячих ліній для звернень з питань COVID-19.

Пам’ятайте: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю та залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Будьте здорові!

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.